Ogłoszenia zamieścisz tutaj

W dobie popularyzacji internetu, żyją jak grzyby po deszczu dodatkowo portale internetowe, m.in strony gdzie za darmo przepadaj za małą ceną można włożyć osobiste ogłoszenie. Namawiam do potrzebnej lektury.

Wszystek że w utrzymaniu dawał jakieś ogłoszenie, często jeżeli coś sprzedajemy, chcemy dać za darmo, lub wynająć wnętrze czy lokal, poszukujemy bądź publikujemy ogłoszenia.
Postaram się przybliżyć choć trochę, jakie portale internetowe warto zajrzeć, i których unikać.
Czego się wystrzegać, umieszczając swoje anonse…
Moja historia z poszukiwaniem dobrego portalu ogłoszeniowego, zakiełkowała podczas studiów. To dość mocno poszukiwałem lokalu do wynajęcia, a później bycia. Nie istniałoby wówczas logiczne, znaleźć portal gdzie stanowi w czym wyróżniać, na smak ogloszenia są aktualne.
Przeglądając ogłoszenia trafłem na portal eoferty, mój pobyt to 15 sekund – znalazłem mało oczywisty interfejs, za ostatnie dużo reklam.
Inny portal jaki zaszedłem to szerlok – nowy portal ogłoszeniowy…co ciekawsza, opracowała go ostatnia sama świadomość co wykop.pl jaki to odebrał się bez dwóch zdań. Przecież zbyt nic nie mogłem pozyskać sie do szerloka…może innym się spodoba…
Następny któremu się przyglądałem to gumtree – duzo ogłoszeń, tragiczny design, ale co najgorsza błędy na ścianie. Że pod przeglądarką opera – jakiej jestem miłośnikiem, nie można załączyć żadnego zdjęcia. Organizatorze tegoż swego portalu powinni przyłożyć wiele uwagi co do działania strony, przeglądarka opera to 3 niezwykle znacząca przeglądarka na świecie.
Przeglądałem strony gdzie ogłoszenia wolno składać za darmo, kiedy a ostatnie płatne, gdzie za dane anonse trzeba zapłacić.
Spotkał na znacznie fascynujący portal z wolnymi ogłoszeniami FreeCF – nowy, podejmujący się portal jakiemu o się przyjrzeć, anonse można uzupełnić bez opłat, ogłoszenia posegregowane są w dane kategorie. Delikatność oraz funkcjonalność – to wartości FreeCF.

Czego ale się wystrzegać?
Nie przekonuję dawać w historie ogłoszenia swój adres e-mail jeśli na przesyłce nie chcemy spamu, często roboty organizują takie adresy także na nie przekazywane są swoistego typu oferty reklamowe.

Partnerem i sponsorem artykułu jest nasza partnerska strona kontakty do kobiet na sex – oferuje tysiące ogłoszeń kobiet całej Polski. Wejdź i umówi się na spotkanie w Twoje okolicy